Po 30 latach na rynku przyszedł czas na zmianę LOGO! | Veyna - Płyty warstwowe, wypełnienia drzwiowe

Język

Po 30 latach na rynku przyszedł czas na zmianę LOGO!

Po 30 latach na rynku przyszedł czas na zmianę LOGO!

Idąc z duchem czasu nadaliśmy mu formę odzwierciedlającą obecny kształt firmy Veyna. Sygnet nawiązuje do branży stolarki drzwiowej. Logotyp wpisuje się nowoczesny minimalizm z akcentem odwołania do płyt warstwowych. Pozostawiliśmy go w charakterystycznym i rozpoznawalnym dla firmy kolorze. Nowe logo to zgrabne połączenie klasyki, tradycji i nowoczesności.

Rebranding obejmie wszelkie materiały marketingowe, a także stronę www oraz narzędzia on-line takie jak konfigurator i wizualizer.

W firmie Veyna stawiamy na relację z Klientem oraz na jakość i szybką realizację naszych wypełnień. Jesteśmy przekonani, że rebranding przyczyni się do odświeżenia wizerunku, a także ukoronowaniem tego, jak pracujemy i jak solidne produkty wytwarzamy od trzech dekad. Jesteśmy niezmiennie prężnym producentem, który sukcesywnie wprowadza nowe rozwiązania i nowe produkty, co sprawia, że mamy najbardziej rozbudowaną ofertę w swojej branży. Wszystko to czyni nas niezmiennie liderem na rynku wypełnień drzwiowych w Polsce od wielu lat.

 

Czy wiesz, że...

Firma “Veyna” na rynku stolarki aluminiowej działa od 1990 roku.

Certyfikaty

Order jakości 2011
Nowość 2011