Informacja dotycząca podwyżki cen | Veyna - Płyty warstwowe, wypełnienia drzwiowe

Język

Informacja dotycząca podwyżki cen

Szanowni Partnerzy Biznesowi,

Przed nami kolejny trudny rok związany sytuacją na Świecie. Wszystkie aktualne wydarzenia mają długofalowe działanie na szybko rosnące ceny surowców oraz usług - przez co zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia kolejnych podwyżek cen naszych produktów. Wychodząc z założenia, iż gwarancją satysfakcji klienta jest wysoka jakość, postanowiliśmy nie rezygnować ze sprawdzonych materiałów. W związku w tym jesteśmy zobligowani do wprowadzenia niewielkich podwyżek cen katalogowych.

Nowy cennik będzie obowiązywał od 1. czerwca 2022 roku.

  • Wszystkie przesłane do nas zamówienia do dnia 31 maja 2022 roku będą fakturowane według starego cennika.
  • Oferty i wyceny wykonane do 1 Czerwca będą ważne do 14 czerwca.

Mamy nadzieję, ze dane zmiany nie spowodują dla Państwa związanych z tym niedogodności. W przyszłym tygodniu rozpoczniemy dystrybucję nowego cennika.

Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na dalszą owocną współpracę. W przypadku pytań lub wątpliwości nasz Dział handlowy służy dla Państwa pomocą

Czy wiesz, że...

Od wielu lat firma VEYNA produkuje panele aluminiowe do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Nowoczesna linia technologiczna, oparta na pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, pozwala tworzyć wysokiej klasy panele o urozmaiconym wzornictwie.

 

* Źródło: “Lista 1000” dostawców dla branży B2B

Certyfikaty

Order jakości 2011
Nowość 2011