Veyna - Płyty warstwowe, wypełnienia drzwiowe

Język

Ważna inwestycja na koniec udanego roku

Ważna inwestycja na koniec udanego roku

Firma Veyna w tym roku kończy kolejną inwestycję tym razem poprawiającą wizerunek firmy jak i rozbudowując powierzchnię biurową i szkoleniową.
W tym roku średni wzrost przychodów jest na poziomie +25%, co wraz z ukończeniem budowy biurowca będzie idealnym zwieńczeniem kolejnego udanego roku.
VEYNA

NOWA SERIA PRESTIGE LINE

Jest to oferta przeznaczona dla osób idących z duchem czasu. Proste linie, oryginalne wzornictwo i modne elementy ozdobne nadają nowoczesny wygląd dostosowany do Państwa gustu.
Zobacz firmę Veyna z lotu ptaka

Zobacz firmę Veyna z lotu ptaka

Transport

Firma "VEYNA" gwarantuje swoim klientom transport wypełnień drzwiowych z wykorzystaniem zarówno własnej floty jak i za pośrednictwem największych firm spedycyjnych.

Czy wiesz, że...

Od wielu lat firma VEYNA produkuje panele aluminiowe do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Nowoczesna linia technologiczna, oparta na pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, pozwala tworzyć wysokiej klasy panele o urozmaiconym wzornictwie.

 

* Źródło: “Lista 1000” dostawców dla branży B2B

Veyna wykres 25,06%
KATALOG 2021

Już jest nowy Katalog 2021!!!
A w nim ponad 300 wzorów w 7 różnych kategoriach!!!

 

Pobierz katalog

Aktualności

Firma Veyna w tym roku kończy kolejną inwestycję tym razem poprawiającą wizerunek firmy jak i rozbudowując powierzchnię biurową i szkoleniową. W tym…
Dzięki kooperacji z ORGADATA firma VEYNA stała się jedynym polskim dostawcą wypełnień drzwiowych dostępnych w programie LogiKal. Program LogiKal…
13.11 DO GODZ. 16:00 - przyjmowanie ostatnich zleceń na panele aluminiowe w kolorach decoral oraz foliach renolit z realizacją na grudzień. 24.11 DO…
Wielkie wietrzenie magazynów! Zapraszamy do skorzystania z mega wyprzedaży paneli drzwiowych. 50 % rabatu na pełnowartościowe panele, dostępne od…
Od stycznia w naszej ofercie ukazało się 5 nowych kolorów: Mosiądz Srebro Złoto Marmurowy beton Rdza
Nowa oferta serii Prestige Line już dostępna, a wraz z nią nowy katalog. Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z ofertą.

Centrum laserowe

Centrum laserowe

Innowacyjne i zaawansowane technologicznie centrum laserowe do Państwa usług.

 

Przejdź do centrum

Certyfikaty

Order jakości 2011
Nowość 2011

Współpraca